LHE15-20C0512-02
LHE15-20C0512-02
ПроизводительDEXU Electronics
Партномер производителяLHE15-20C0512-02
ОписаниеPower Modules DEXU Electronics LHE15-20C0512-02
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | DEXU Electronics |
| Вес | 84 |
| Output Power | 15W |
| Number of Outputs | 3 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection |
| Output Voltage | 5V;±12V |
| Conversion Efficiency | 78% |
| Maximum Capacitive Load | 4000uF |
| Conversion Type | AC-DC |
| Output Channel | 3 |
| Output current (maximum value) | 2A;200mA;-200mA |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~265VAC;100V~375V |
| Ripple Noise | 50mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 4000uF |
