LS03-13B12R3
LS03-13B12R3
ПроизводительDEXU Electronics
Партномер производителяLS03-13B12R3
ОписаниеPower Modules DEXU Electronics LS03-13B12R3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | DEXU Electronics |
| Вес | 5.837 |
| Output Power | 3W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection |
| Output Voltage | 12V |
| Conversion Efficiency | 78% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 250mA |
| Output Voltage Accuracy | ±5% |
| Voltage - Input(DC) | 100V~430V;85VAC~305VAC |
| Ripple Noise | 50mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 470uF |
