LS05-13B05R3
LS05-13B05R3
ПроизводительDEXU Electronics
Партномер производителяLS05-13B05R3
ОписаниеPower Modules DEXU Electronics LS05-13B05R3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | DEXU Electronics |
| Вес | 5.98 |
| Output Power | 5W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Conversion Efficiency | 75% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 1A |
| Output Voltage Accuracy | ±5% |
| Voltage - Input(DC) | 100V~430V;85VAC~305VAC |
| Ripple Noise | 50mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 2000uF |
