HLK-PM12
HLK-PM12
ПроизводительTESL*A
Партномер производителяHLK-PM12
ОписаниеPower Modules TESL*A HLK-PM12
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули питания AC-DC |
| Производитель | TESL*A |
| Вес | 18.282 |
| Output Power | 3W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection |
| Output Voltage | 12V |
| Conversion Efficiency | 80% |
| Conversion Type | AC/DC-DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Output current (maximum value) | 250mA |
| Output Voltage Accuracy | ±1% |
| Voltage - Input(DC) | 85VAC~264VAC;110V~370V |
