UA1A
UA1A
ПроизводительSMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
Партномер производителяUA1A
ОписаниеDiodes SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing)) UA1A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Лавинные диоды |
| Производитель | SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing)) |
| Вес | 1 |
| Rectified Current | 1A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1V@1A |
| Reverse Voltage (Vr) | 50V |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 3uA@50V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50ns |
