KF2EDGR-X-5.0-2P-1O
KF2EDGR-X-5.0-2P-1O
ПроизводительKAIFENG
Партномер производителяKF2EDGR-X-5.0-2P-1O
ОписаниеConnectors KAIFENG KF2EDGR-X-5.0-2P-1O
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Подключаемый системный клеммный блок |
| Производитель | KAIFENG |
| Вес | 0.68 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | 320V |
| Current Rating (Max) | 20A |
| Connector Type | - |
| Mounting Style | Bend |
| Number of Pins | 2P |
| Pitch | 5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 2 |
| Structure | 1x2P |
