SK3522LD
SK3522LD
ПроизводительSuntek
Партномер производителяSK3522LD
ОписаниеRF and Wireless Suntek SK3522LD
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Триммеры, переменные конденсаторы |
| Производитель | Suntek |
| Вес | 0.053 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| High band range | 2.4GHz~2.5GHz |
| High band insertion loss (Max) | 0.7dB |
| Low band range | 1.57GHz~1.61GHz |
| High Band Attenuation (Min) | 22dB |
| Low Band Attenuation (Min) | 20dB |
| Low band return loss (Min) | 15dB |
| Low band insertion loss (Max) | 0.6dB |
| High band return loss (Min) | 15dB |
