K105S
K105S
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Триггерные диоды |
| Производитель | ZHIDE |
| Вес | 0.044 |
| Breakover Current (Ibo) | 15uA |
| Repetitive Peak On-state Current (Itrm) | 1A |
| Leak Current | 1uA |
| Breakover Voltage VBO(Range Value) | 95V~110V |
| Breakover Voltage VBO(Typ) | 105V |
