K150SAW
K150SAW
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Триггерные диоды |
| Производитель | ZHIDE |
| Вес | 0.2 |
| Operating Temperature | - |
| Vbo (Typ) | 155V |
| Breakover Current (Ibo) | 500mA |
| Rise Time (tr) | - |
| Repetitive Peak On-state Current (Itrm) | 1A |
| Vbo (Range Value) | 135V~160V |
| Operating Junction Temperature Range | - |
| Breakover Voltage VBO(Range Value) | 135V~160V |
| Rise Time(tr) | - |
| Breakover Voltage VBO(Typ) | 155V |
