K200SB
K200SB
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Триггерные диоды |
| Производитель | ZHIDE |
| Вес | 0.14 |
| Breakover Current (Ibo) | 500uA |
| Repetitive Peak On-state Current (Itrm) | 1A |
| Leak Current | 1mA |
| Breakover Voltage VBO(Range Value) | 190V~215V |
| Breakover Voltage VBO(Typ) | 205V |
