K220SA
K220SA
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Триггерные диоды |
| Производитель | ZHIDE |
| Вес | 0.079 |
| Breakover Current (Ibo) | 15uA |
| Repetitive Peak On-state Current (Itrm) | 1A |
| Leak Current | 1uA |
| Breakover Voltage VBO(Range Value) | 205V~230V |
| Breakover Voltage VBO(Typ) | 220V |
