PH-01338
PH-01338
ПроизводительLiansheng
Партномер производителяPH-01338
ОписаниеConnectors Liansheng PH-01338
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Штыревые головки |
| Производитель | Liansheng |
| Вес | 2.43 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | - |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Contact Material | - |
| Number of Pins | 10P |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Rows | Double Row |
| Row Spacing | 2.54mm |
| Insulation Height | - |
| Mounting Type | Direct Insert |
| Length of End Connection Pin | 3mm |
| Pin Structure | 2x5P |
| Length of Mating Pin | 3mm |
| Circluar Pins/Square Pins | Policy |
