PH-01496
PH-01496
ПроизводительLiansheng
Партномер производителяPH-01496
ОписаниеConnectors Liansheng PH-01496
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Штыревые головки |
| Производитель | Liansheng |
| Вес | 0.5 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | - |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Contact Material | - |
| Number of Pins | 4P |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Rows | Double Row |
| Row Spacing | 2.54mm |
| Insulation Height | - |
| Mounting Type | Direct Insert |
| Length of End Connection Pin | 3mm |
| Pin Structure | 2x2P |
| Length of Mating Pin | 6mm |
| Circluar Pins/Square Pins | Policy |
