PH-01524
PH-01524
ПроизводительLiansheng
Партномер производителяPH-01524
ОписаниеConnectors Liansheng PH-01524
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Штыревые головки |
| Производитель | Liansheng |
| Вес | 0.446 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | - |
| Current Rating (Max) | 1.5A |
| Contact Material | - |
| Number of Pins | 8P |
| Pitch | 2mm |
| Number of Rows | Double Row |
| Row Spacing | 2mm |
| Insulation Height | 2mm |
| Mounting Type | Standing paste |
| Length of End Connection Pin | - |
| Pin Structure | 2x4P |
| Length of Mating Pin | 12.5mm |
| Circluar Pins/Square Pins | Policy |
