BAV23SX
BAV23SX
ПроизводительShenzhen JingYang
Партномер производителяBAV23SX
ОписаниеDiodes Shenzhen JingYang BAV23SX
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Shenzhen JingYang |
| Вес | 0.035 |
| Rectified Current | 400mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@200mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 200V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50ns |
| Reverse Leakage Current | 100nA@200V |
