SVC270-TL-E-SY
SVC270-TL-E-SY
ПроизводительSANYO DENKI
Партномер производителяSVC270-TL-E-SY
ОписаниеDiodes PANASONIC SVC270-TL-E-SY
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Энергонезависимая память (ПЗУ) |
| Производитель | SANYO DENKI |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Capacitance Ratio | 1.75@C2V/C8V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 16V |
| Diode Capacitance | 28.2pF@8V,1MHz |
| Operating Junction Temperature Range | - |
| DC Reverse Voltage(Vr) | 16V |
