920-0171-01
920-0171-01
ПроизводительSchmartboard
Партномер производителя920-0171-01
ОписаниеConnectors Schmartboard 920-0171-01
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Женские головки |
| Производитель | Schmartboard |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Contact Plating | Gold |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Rows | Single Row |
| Number of Holes | 40P |
| Insulation Height | 3mm |
| Mounting Type | Direct Insert |
