MCR100-6
MCR100-6
ПроизводительCBI
Партномер производителяMCR100-6
ОписаниеTransistors/Thyristors CBI MCR100-6
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тиристоры (SCR)/модули |
| Производитель | CBI |
| Вес | 0.032 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Gate Trigger Voltage (Vgt) | 800mV |
| Holding Current (Ih) | 5mA |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 400V |
| Current - Gate Trigger(Igt) | 200uA |
| Voltage - On State(Vtm) | 1.7V |
| Current - On State(It(RMS)) | 800mA |
