PB-12M12-SPRR-FB
PB-12M12-SPRR-FB
ПроизводительD-SWITCH
Партномер производителяPB-12M12-SPRR-FB
ОписаниеSwitches D-SWITCH PB-12M12-SPRR-FB
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кнопочные переключатели |
| Производитель | D-SWITCH |
| Вес | 3.405 |
| Operating Temperature | -20℃~+80℃ |
| Mounting Style | Direct Insert |
| Voltage Rating (AC) | 250V |
| Voltage Rating (DC) | 12V |
| insulation resistance | 100MΩ |
| Contact Current | 500mA |
| Pin Style | Solder |
| Circuit | SPST |
| Mechanical Life | 100000 Times |
| Actuator Style | Round Button |
| Operating Force | 14N |
| With Lamp | Red |
| Actuator/Cap Color | Red |
| IP Rating | IP65 |
| Self Lock / No Lock | - |
