ZTU(ujzh)
ZTU(ujzh)
ПроизводительTUYA
Партномер производителяZTU(ujzh)
ОписаниеIoT/Communication Modules TUYA ZTU(ujzh)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Ползунковые переключатели |
| Производитель | TUYA |
| Вес | 1.6 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 10dBm |
| Interface | GPIO;UART;ADC |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Sensitivity | -99dBm |
| Receive Current | 7mA |
| Antenna Type | On-board PCB Antenna |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Transmission Distance | - |
| Support Interface | GPIO;UART;ADC |
| Send Current | 9mA |
| Core IC | Z2 Chip |
| Send Curren | 9mA |
| Utilized IC / Part | Z2 Chip |
