VPS2103N
VPS2103N
ПроизводительVPSC
Партномер производителяVPS2103N
ОписаниеPower Management (PMIC) VPSC VPS2103N
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление питанием - специализированное |
| Производитель | VPSC |
| Вес | 0.128 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Features | Soft Start;Over Current Protection;Short Circuit Protection;Over Temperature Protection |
| Topology | Flyback;Boost;Buck |
| isolation | Isolation |
| Voltage - Supply | 4V~50V |
| Working mode | CCM;DCM |
| Voltage - Breakdown | 90V |
| Frequency - Switching | 300kHz~360kHz |
| Feedback System | Primary-Side Feedback;Secondary-Side Feedback |
| Duty Cycle(Max) | 80% |
