CS-1193SDIG-2X7SMT(H4.3 W4.5)DZ
CS-1193SDIG-2X7SMT(H4.3 W4.5)DZ
ПроизводительCST
Партномер производителяCS-1193SDIG-2X7SMT(H4.3 W4.5)DZ
ОписаниеConnectors CST CS-1193SDIG-2X7SMT(H4.3 W4.5)DZ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Женские головки |
| Производитель | CST |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Contact Material | Copper alloy |
| Number of Pins | 14P |
| Pitch | 2mm |
| Number of Rows | 2 |
| Holes Structure | 2x7P |
| Circular Hole / Square Hole | Square Hole |
| Insulation Height | 4.3mm |
| Holes Direction | Top |
| Mounting Type | Surface Mount,Vertical |
| Current Rating | 3A |
