IVCR2401DPR
IVCR2401DPR
ПроизводительInventChip
Партномер производителяIVCR2401DPR
ОписаниеMotor Driver ICs InventChip IVCR2401DPR
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | InventChip |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(Ta) |
| Supply Voltage | 8V~20V |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 13ns |
| Fall Time | 13ns |
| Driven Configuration | Low Edge |
| Peak Output Current(sink) | 4A |
| Peak Output Current(source) | 4A |
