IVCR2405DR
IVCR2405DR
ПроизводительInventChip
Партномер производителяIVCR2405DR
ОписаниеMotor Driver ICs InventChip IVCR2405DR
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | InventChip |
| Вес | 0.184 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(Ta) |
| Supply Voltage | 4.5V~20V |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | IGBT;MOSFET |
| Rise Time | 6ns |
| Fall Time | 6ns |
| Driven Configuration | Low Edge |
| Peak Output Current(sink) | 4A |
| Peak Output Current(source) | 4A |
