X0230872
X0230872
ПроизводительCrouzet
Партномер производителяX0230872
ОписаниеSwitches Crouzet X0230872
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Концевые выключатели |
| Производитель | Crouzet |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Voltage Rating (AC) | 250V |
| Voltage Rating (DC) | 24V |
| Pin Style | - |
| Circuit | Single Pole Double Throw (SPDT) |
| Mechanical Life | 2 Million Times |
| Contact Current (AC) | 6A |
| Actuator Style | Side rotation, adjustable roller |
| Contact Current (DC) | 6A |
