152B
152B
ПроизводительTubeDepot
Партномер производителя152B
ОписаниеConnectors TubeDepot 152B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Аудиоразъемы (наушники) |
| Производитель | TubeDepot |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Operating Temperature Range | - |
| Voltage Rating (Max) | 48V |
| Current Rating (Max) | 250mA |
| Rated Current | 250mA |
| Contact Plating | - |
| Contact Material | Copper alloy |
| Rated Voltage | 48V |
| Current Rating | 250mA |
| working temperature | - |
