P-SC-12A
P-SC-12A
ПроизводительTubeDepot
Партномер производителяP-SC-12A
ОписаниеConnectors TubeDepot P-SC-12A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Аудиоразъемы (наушники) |
| Производитель | TubeDepot |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Operating Temperature Range | - |
| Voltage Rating (Max) | - |
| Current Rating (Max) | 12A |
| Rated Current | 12A |
| Contact Plating | - |
| Contact Material | - |
| Rated Voltage | - |
| Current Rating | 12A |
| working temperature | - |
