P-SC-L12A
P-SC-L12A
ПроизводительTubeDepot
Партномер производителяP-SC-L12A
ОписаниеConnectors TubeDepot P-SC-L12A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Аудиоразъемы (наушники) |
| Производитель | TubeDepot |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+65℃ |
| Operating Temperature Range | -20℃~+65℃ |
| Voltage Rating (Max) | 48V |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Rated Current | 3A |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Copper alloy |
| Rated Voltage | 48V |
| Current Rating | 3A |
| working temperature | -20℃~+65℃ |
