K180SA
K180SA
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Триггерные диоды |
| Производитель | WEIDA |
| Вес | 0.12 |
| Breakover Current (Ibo) | 500uA |
| Repetitive Peak On-state Current (Itrm) | 1A |
| Leak Current | 1uA |
| Breakover Voltage VBO(Range Value) | 165V~195V |
| Breakover Voltage VBO(Typ) | 180V |
