BCM9750ULF-47J50
BCM9750ULF-47J50
ПроизводительBESTAR ELECTRONICS
Партномер производителяBCM9750ULF-47J50
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors BESTAR ELECTRONICS BCM9750ULF-47J50
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | BESTAR ELECTRONICS |
| Вес | 1 |
| Operating Voltage | 1V~10V |
| Sensitivity | -47dB@±3dB |
| Working current | 500uA |
| Directivity | Omni-directional |
| Diameter (φD) | 9.7mm |
| Signal to noise ratio | 58dB |
