HBO0302C-58/1248
HBO0302C-58/1248
ПроизводительBESTAR ELECTRONICS
Партномер производителяHBO0302C-58/1248
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors BESTAR ELECTRONICS HBO0302C-58/1248
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | BESTAR ELECTRONICS |
| Вес | 1 |
| Operating Voltage | 1V~10V |
| Sensitivity | -38dB@±3dB |
| Working current | 500uA |
| Directivity | Omni-directional |
| Diameter (φD) | 3mm |
| Signal to noise ratio | 65dB |
