HBO0303C-60
HBO0303C-60
ПроизводительBESTAR ELECTRONICS
Партномер производителяHBO0303C-60
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors BESTAR ELECTRONICS HBO0303C-60
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | BESTAR ELECTRONICS |
| Вес | 1 |
| Operating Voltage | 1V~10V |
| Sensitivity | -40dB@±3dB |
| Working current | 500uA |
| Directivity | Omni-directional |
| Diameter (φD) | 3mm |
| Output Impedance | 2.2kΩ |
| Signal to noise ratio | 64dB |
