HBO0403D-57/1335
HBO0403D-57/1335
ПроизводительBESTAR ELECTRONICS
Партномер производителяHBO0403D-57/1335
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors BESTAR ELECTRONICS HBO0403D-57/1335
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | BESTAR ELECTRONICS |
| Вес | 1 |
| Operating Voltage | 1V~10V |
| Sensitivity | -37dB@±3dB |
| Working current | 500uA |
| Directivity | Omni-directional |
| Diameter (φD) | 4mm |
| Output Impedance | 2.2kΩ |
| Signal to noise ratio | 68dB |
