HBO0803A-48/1341
HBO0803A-48/1341
ПроизводительBESTAR ELECTRONICS
Партномер производителяHBO0803A-48/1341
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors BESTAR ELECTRONICS HBO0803A-48/1341
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | BESTAR ELECTRONICS |
| Вес | 1 |
| Operating Voltage | 1V~10V |
| Sensitivity | -28dB@±3dB |
| Working current | 500uA |
| Directivity | Omni-directional |
| Diameter (φD) | 8mm |
| Output Impedance | 2.2kΩ |
| Signal to noise ratio | 78dB |
