CT47Z-30W320-1
CT47Z-30W320-1
ПроизводительChallenge Electronics
Партномер производителяCT47Z-30W320-1
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Challenge Electronics CT47Z-30W320-1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые пластины |
| Производитель | Challenge Electronics |
| Вес | 1 |
| electrostatic capacity | 140nF |
| Operating Temperature Range | -20℃~+60℃ |
| Resonant Impedance | 100Ω |
| Resonant Frequency | 3.2kHz |
| Sheet diameter | 47.7mm |
