1.30.249.001/0000
1.30.249.001/0000
ПроизводительRAFI
Партномер производителя1.30.249.001/0000
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors RAFI 1.30.249.001/0000
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | RAFI |
| Вес | 1 |
| Frequency | 2.75kHz |
| Diameter (φD) | 22.3mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 70dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
