1.30249.0020000
1.30249.0020000
ПроизводительRAFI
Партномер производителя1.30249.0020000
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors RAFI 1.30249.0020000
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | RAFI |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Frequency | 2.75kHz |
| Operating Voltage | - |
| Diameter (φD) | 22.3mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 70dB |
| Technology Type | - |
| Oscillator Circuit | - |
