30.22.7.005.0010
30.22.7.005.0010
ПроизводительFinder Relays, Inc.
Партномер производителя30.22.7.005.0010
ОписаниеRelays Finder Relays, Inc. 30.22.7.005.0010
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сигнальные реле |
| Производитель | Finder Relays, Inc. |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | AgNi + Gold plated |
| Coil resistance | 125Ω |
| Contact form | Two groups of conversions: 2C(Double-pole double-throw conversion) |
| Maximum Switching Voltage | 250V@AC |
| Coil Rated Power | 200mW |
| Operate Time | 6ms |
| Coil Voltage | 5V |
| Release Time | 2ms |
| Maximum Switching Current | 2A |
| Switching Voltage(Max) | 250V@AC |
| Switching Current(Max) | 2A |
