CD431290C
CD431290C
ПроизводительGalco Industrial Electronics
Партномер производителяCD431290C
ОписаниеTransistors/Thyristors Galco Industrial Electronics CD431290C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тиристоры (SCR)/модули |
| Производитель | Galco Industrial Electronics |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(Tj) |
| Peak Repetitive Off?State Voltage (Vdrm) | 1.2kV |
| Gate Trigger Voltage (Vgt) | 2.5V |
| Holding Current (Ih) | 100mA |
| Peak Forward On?State Voltage (Vtm) | - |
| RMS On-State Current(It (rms)) | - |
| Peak non-repetitive surge current (Itsm@f) | - |
| Gate Trigger Current(Igt) | 100mA |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 1.2kV |
| Current - Gate Trigger(Igt) | 100mA |
| Voltage - On State(Vtm) | - |
| Current - On State(It(RMS)) | - |
| Current - Surge(Itsm@f) | - |
