BS211DC12
BS211DC12
ПроизводительHasco Relays
Партномер производителяBS211DC12
ОписаниеRelays Hasco Relays BS211DC12
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сигнальные реле |
| Производитель | Hasco Relays |
| Вес | 1 |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Contact form | One set changeover: 1C (SPDT - changeover) |
| Maximum Switching Voltage | 125V@AC |
| Operate Time | 10ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 5ms |
| Maximum Switching Current | 1A |
| Switching Voltage(Max) | 125V@AC |
| Switching Current(Max) | 1A |
