CAR1AP80DC12-S
CAR1AP80DC12-S
ПроизводительHasco Relays
Партномер производителяCAR1AP80DC12-S
ОписаниеRelays Hasco Relays CAR1AP80DC12-S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | Hasco Relays |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Contact form | 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) |
| Maximum Switching Voltage | 80A |
| Operate Time | 9ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 5ms |
| Maximum Switching Current | 14V@DC |
| Switching Voltage(Max) | 14V@DC |
| Switching Current(Max) | 80A |
