BR2618L-12
BR2618L-12
ПроизводительINTERNATIONAL COMPONENTS CORP
Партномер производителяBR2618L-12
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors INTERNATIONAL COMPONENTS CORP BR2618L-12
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | INTERNATIONAL COMPONENTS CORP |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+60℃ |
| Frequency | 400Hz |
| Operating Voltage | 7V~16V |
| Diameter (φD) | 25.8mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 95dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
