BRP1407P-20
BRP1407P-20
ПроизводительINTERNATIONAL COMPONENTS CORP
Партномер производителяBRP1407P-20
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors INTERNATIONAL COMPONENTS CORP BRP1407P-20
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | INTERNATIONAL COMPONENTS CORP |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Frequency | 4kHz |
| Operating Voltage | 1V~20V |
| Diameter (φD) | 13.8mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 80dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
