BRP4016P-30
BRP4016P-30
ПроизводительINTERNATIONAL COMPONENTS CORP
Партномер производителяBRP4016P-30
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors INTERNATIONAL COMPONENTS CORP BRP4016P-30
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | INTERNATIONAL COMPONENTS CORP |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+60℃ |
| Frequency | 3kHz |
| Operating Voltage | 1V~30V |
| Diameter (φD) | 39mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 95dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
