BRP4549S-110-C
BRP4549S-110-C
ПроизводительINTERNATIONAL COMPONENTS CORP
Партномер производителяBRP4549S-110-C
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors INTERNATIONAL COMPONENTS CORP BRP4549S-110-C
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | INTERNATIONAL COMPONENTS CORP |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+60℃ |
| Frequency | 2.9kHz |
| Operating Voltage | 30V~120V |
| Diameter (φD) | 43.5mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 90dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
