BRT1209P-06-C
BRT1209P-06-C
ПроизводительINTERNATIONAL COMPONENTS CORP
Партномер производителяBRT1209P-06-C
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors INTERNATIONAL COMPONENTS CORP BRT1209P-06-C
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | INTERNATIONAL COMPONENTS CORP |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+60℃ |
| Frequency | 2.3kHz |
| Operating Voltage | 4V~7V |
| Diameter (φD) | 12mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
