BRT1615P-06
BRT1615P-06
ПроизводительINTERNATIONAL COMPONENTS CORP
Партномер производителяBRT1615P-06
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors INTERNATIONAL COMPONENTS CORP BRT1615P-06
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | INTERNATIONAL COMPONENTS CORP |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Frequency | 2.048kHz |
| Operating Voltage | 3V~12V |
| Diameter (φD) | 16mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 90dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
