BS2620PH-06-C
BS2620PH-06-C
ПроизводительINTERNATIONAL COMPONENTS CORP
Партномер производителяBS2620PH-06-C
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors INTERNATIONAL COMPONENTS CORP BS2620PH-06-C
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | INTERNATIONAL COMPONENTS CORP |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+60℃ |
| Frequency | 400Hz |
| Operating Voltage | 4V~8V |
| Diameter (φD) | - |
| Sound Pressure Level (SPL) | 75dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
