MEO-94PN-01-643
MEO-94PN-01-643
ПроизводительINTERNATIONAL COMPONENTS CORP
Партномер производителяMEO-94PN-01-643
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors INTERNATIONAL COMPONENTS CORP MEO-94PN-01-643
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микрофоны |
| Производитель | INTERNATIONAL COMPONENTS CORP |
| Вес | 1 |
| Sensitivity | -64dB@±3dB |
| Working current | 300uA |
| Directivity | Omni-directional |
| Diameter (φD) | 9.7mm |
| Output Impedance | 2.2kΩ |
| Signal to noise ratio | 40dB |
