1N4148W
1N4148W
ПроизводительPAKER
Партномер производителя1N4148W
ОписаниеDiodes PAKER 1N4148W
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | PAKER |
| Вес | 0.033 |
| Rectified Current | 150mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@100mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Reverse Leakage Current | 5uA@75V |
